Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-04-2009, 21:02   #1 (permalink)
webcini
ziyaretçi

Standart YURT DIŞINDAN ELEKTRONİK EŞYA İTHALATI YARDIM EDİN

ÖNCELİKLE BÖYLE BİR FORUM AÇTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM İNTERNET ÜZERİNDEN ARAŞTIRMALARIM BENİ BU FORUMA GETİRDİ KONULARA BAKTIM FAKAT SİZE FARKLI BİR SORU SORMAK İSTİYORUM

BENİM İLK İŞİM OLDUĞU İÇİN BAYA Bİ ACEMİYİM DUBAİ DEN BİR BAĞLANTIM WAR VE ORADAN BİLGİSAYAR ,BİLGİSAYAR PARÇALARI ve AKLINIZA GELEBİLECEK BİLGİSAYAR ÇEVRE BİRİMLERİ örnk:USB BELLEK , YAZICI ,MODEM ,KLAVYE ,MAUSE GİBİ

ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLADA ORDAN ALDIĞIM ÜRÜNLERDE KDV VE VERGİ VERMİCEM FAKAT TÜRKİYEYE SÜREKLİ GETİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BU DURUMDA TÜRKİYE GÜMRÜĞÜNE ve TÜRKİYEDE NERELERE EKSTRA ÖDEMELER YAPICAM

TÜRKİYEDE SAHIS ADINAMI YOKSA KÜÇÜK BİR İŞYERİ AÇIP İTAHALAT İHRACAT OLARAK VERGİ LEVHAMA EKLETMEM ŞİRKET OLARAK MI GETİRSEM DAHA KARLI OLURUM

DUBAİDE KÜÇÜK BİR ŞİRKET AÇSAM BURADA DA BİR BAYİ AÇSAM TÜRKİYEDEKİ BAYİME GÖNDERSEM Mİ DAHA KARLI OLUR

ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLİYORUM DEDİĞİM GİBİ BEN BU İŞLERE YABANCI OLDUĞUM İÇİN KOMİK CÜMLELER KURMUŞ OLABİLİRİM SAKIN DALGA GEÇTİĞİMİ SANMAYIN

KISACASI SİZE SORUM ŞU DUBAİDEN BİLGİSAYAR ve PARÇALARINI

HANGİ YOLDAN YASAL RİSKSİZ ve UCUZA GETİREBİLİRİM vede TÜRKİYEDE GETİRECEĞİM ÜRÜNLERE NEREYE NE KADAR ÖDEMEM GEREKİYOR TEŞEKKÜRLER
  Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
Bu kullanıcı adlı kullanıcıya bu mesajı için teşekkür etti:
hekmar (22-03-2011)

Şu Anki Saat: 02:34
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design