Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-02-2008, 11:11   #18 (permalink)
imza
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
11 Mesajda 20 kere teşekkür edildi
imza - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart RE: Gümrüklerde ne Müşavir nede Yardımcısı var .İşlemler yetkisiz kişilerce yapılıyor.

Alıntı:
asiyan´isimli üyeden Alıntı
Evet sayın Admin eğitim şart..

Çalıştığım şirkete gireli 4 ay oldu..Aldığım tek eğitim yanına verildiğim dinazorun ağzından kerpetenle çekebildiğim kadarıyla bilgi ve gümrükte yapabildiğim kadarıyla iş.. Şirketim eğitimden bunu anlıyor. İthalat ihracat mezunuyum, bu işe baş koydum, bir bayan olarak gümrükte gerek memurundan gerek mükellefinden gördüğüm muamele anlatsam roman olur..4 ayda bunları yaşadım bakalım bundan sonra neler göreceğim.

Pozitif ayrımcılığa hayır!!:1 (1):

Ben bu sözleri sanki bir arkadaşımdan daha duymuştum aynı senin şartlarında çalışıyordu.Ben öyle durumlarda genelde Atarürkün yaşamı gelir aklıma .Geçenlerde okumuştum yazısını Mustafa Kemal Atatürk genel yaşamını hemen herkez bilir büyemesini çalışma hayatını vs. vs.

Benim en çok hoşuma giden yanı başına öyle şeyler geliyorki senin bu anlattıklarının yanından sinek kadar kalır.En son cumhur baskanı olacagı zaman vatan haini ilan ediliyor ve arama emri cıkartılıyor.

Sen bu sorunlara sorun mu diyorsun unutma o dinozor birgün fosil olur yada sen olmasını sağlayabilirsin önemli olan senin bazı şeylere yapmak için kendi içinde bunu hissetmen.

Unutma sen kendine inan başkalarıda sana inanacaktır.
imza isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 09:51
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design