Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-04-2009, 05:53   #1 (permalink)
barozus
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Çin Menşeili Projeksiyon Cihazi Hk.

Merhaba, oncelikle yeni bir uye olarak herkese selamlar... Benim bir sorum olacakti, her yeri arastirdim fakat bir sonuca varamadım. Daha once yurtdisindan 5-6 kez laptop, sayisizca parca getirtmis biriyim fakat burda tikandim yardimci olursaniz sevinirim.

Çin'den degeri 95$ olan bir projeksiyon aygiti siparisi verdim, aygitin 100$ aşma gibi bir problemi yok, cok ahim sahim birsey degil zaten fakat uzerinde Tv-tuner var ve projektor olmasi nedeniyle hangi bandrol statusune koyacagimi bilmiyorum.

Asil soracagim sey ise tv-tuner i projektorden söküp o şekilde yollayacaklar, ustunde sacdece rgb,s-video ve vga girisi kaliyor... Ama yine de projektor olmasi sebebiyle gercek degeri $100'i gecmese bile takilma ihtimali var mı? Takilirsa nelerden haberdar olarak gitmeliyim.

Aslinda olayin komikligi $95 dolar odedigim bir urune onun iki kati vergi vermek... Yoksa bu tip sorularla kimseyi mesgul etmek istemem...

Cevaplariniz icin cok tesekkurler...saygilar...
barozus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 16:08
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design