Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-04-2009, 13:18   #4 (permalink)
r9naldo
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Çok Çok Kritik bi soru.......

editledim arkadaşlar[hr]
Alıntı:
30 AĞUSTOS´isimli üyeden Alıntı
Alıntı:
r9naldo´isimli üyeden Alıntı
Arkadaşlar bundan 2 hafta kadar önce 1 tane cep telefonu aldım çinden bilmiyodum telefonun yasak falan olduğunu ne biliyiim daha önce alanlar vardı çevremde çünkü baktım onlarınki geliyo dedim bende alırım bi telefon herneyse

telefon geldi heyecan yok geldi derken ülkemize kadar geldi elime değil

sonra bilindiği üzre 01,01,2007 de yasaklanmış girmesi ve geri iadesi yapılmış herneyse satıcıya dedim paramı refund yap telefonun yolda geri geliyo adam sapıttı ne diyosun falan dedi yapamam dedi neyse sen ne diyosun falan dedim parayı yemiş heralde neyse yapmadı henüz paypalde claim açtım bekliyorum herneyse arkadaşlar telefon ulaştı geri çine adam bana ne dedi biliyomusun

BURASI ÇOK ÖNEMLİ: TELEFON KUTUSU BOŞ VE BEN SANA PARA ÖDEMEM DEDİ

hayda dedim bu olamaz boş kutuyu ne diye yollasınlar sana dedim daha aramadım Upim i çünkü numarasını bilmiyorum ama bence böyle bişey olmaz neyse öncelikle Upimde görev yapan birileri var mı bu forumda sonra yoksada oranın numaraları ondan sonrada böyle bi olay olabilirmi Bilir kişi yorumu LÜTFEN son derece ciddi bi konu.............
Sn, r9naldo

Sorunuzda konuşma dili kullandığınız için pek anlaşılır olamamış.

Anlaşıldığı kadarı ile;

Konu başlığında da belirttiğiniz gibi gerçekten ÇOK KRİTİK BİR SORU.
Bu konuda üzülerek ifade ediyorumki çabanız boşuna olacaktır.
Zaten ithali şahsi olarak mümkün olmayan bir ürünü getirmişsiniz.
Posta müdürlüğüde gerisin geriye göndermiş ürünü.

Burda aslında dikkat etmeniz gereken tek şey; bu ürün gümrüğe takıldıktan sonra Paket Posta Müdürlüğünün bu ürün ile ilgili size HABER KAĞIDI göndermesidir. Sizin eşyanın iadesi ile ilgili bir talebiniz olup olmadığıdır. Ürünü ithal edemezsiniz ama, geri iadesi yada gümrüğe terk edilmesi sizin tasarrufunuzdadır. Eğer bu ürün İnternetten satın alınarak gelen bir ürün ise, ithal edememenize rağmen, ürün üzerinde mülkiyet hakkı size aittir. Posta Müdürlüğü sizin talebinizle ürünü iade edebilir yada tasifyeye tabi tutarak kamulaştırabilir.
Görüşüm bu şekildedir.

Saygılarımla,

bana hiç birşey göndermediler ben sadece ptt sayfasından takip yaptım hiç bi kagıt falan yollanmadı tarafıma

bu arada sizi msn listeme ekledim

bu arada resim paketin geri gittiğini ispatlıyo boş kutu geri gider mi ?
r9naldo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 20:02
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design