Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-04-2009, 13:44   #10 (permalink)
mbdeniz
Üye

Teşekkür: 1
8 Mesajda 8 kere teşekkür edildi
Standart RE: 100 adet solar cell (güneş hücresi)

Ek:

Posta bugun geldi, saglam ve eksiksiz almakla birlikte 10 adet bonus cells (free) etiketlenmis olarak toplamda 110 adet gunes hucresini az once saglam olarak aldim. Satici ilaninda belirtmemis oldugu halde 10 adet hediye gondermis. (Gerci sonradan kontrol ettim mesajinin birinde bahsetmis ben kacirmisim)

Olaylarin korktugum gibi gelismemesinin tek sebebi saniyorum saticinin gumruk deklaresini solar cells, 2lb. 5 0z. 90 usd deger 40 usd posta masrafi gostermesinden ziyade Qty alaninda 100 ya da 110 yerine 1 yazarak gift isaretlemis olmasiydi. Ilginc olan diger konu ise satici bir yandan hediye isaretleyip degerini 90 usd olarak deklare ederken diger yandan ebay satis sayfasinin bir kopyasinida paketin icine koymus.

Bu gozelerin her biri 0.5 Volt 3.5 Amper ureterek 1.75 Watt enerji sagliyor. Piyasada panel olarak almaya kalksaydim 150 Watt'lik bir panel icin 1500 Tl odemek zorunda kalacakim. Bu sekilde kendim bu gozelerden sadece 86 adet kullanarak ayni enerjiyi saglayabilecegim.

Yardimlariniz icin sitenize ve nezdinde Zafer bey'e tekrar tesekkur ederim.
Saygilarimla.
mbdeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 11:48
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design