Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-05-2009, 05:02   #27 (permalink)
karamete
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Mesleğe Dair....

öncelikle selam olsun herkese.ben 20 yaşında üniversite öğrenciyisim.hedefimde şuan sizin icra ettiğiniz mesleğiniz.lakin daha ilk stajımı yapmamış olmama rağmen içimi bir endişe sardı.her mesleğin zorlukları vardır.eminimki türkiye geneli bir araştırma yapılsa mesleğinden memnun olan insan yoktur.bir hukuk tıp müthiş bir olay gibi gözükür avukata sorarsın dünyanın en zor işi der uzak dur.hakime sorsan onun derdi bambaşka.ben lise bittiğinde oto boyaya girdim 3 yıl babamın yanında araba boyamakla geçti zamanın.oda çok zordu sinirden ağladığım günleri bilirim tabi güldüğüm zamanlarıda.bu meslekten sıkılma umutsuzluğu ben insanın değişken bir ruh yapısına sahip olması yani robot gibi 10 yıllarca aynı işi sıkılmadan yapamaması olayına bağlıyorum belkide kendimi teselli ediyorum bu kötümser düşünceleriniz karşısında.ben ne yapmalıyım realist abim her 10 yılda bir insan yeni bir sayfa açarmı dediniz ne güzel.ben daha ilk yılımı doldurmadım bu yolda.yaptığı bu meslek hakkında iki güzel söz söyleyecek hiçkimse yokmu yahu?
karamete isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 12:41
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design