Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2009, 22:04   #2 (permalink)
ZAFER BULAM
Genel Yönetici

ZAFER BULAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkür: 1
128 Mesajda 162 kere teşekkür edildi
ZAFER BULAM - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart RE: Üzüm Üreticisiyim, Değerlendirmek İçin Yardım Bekliyorum

Alıntı:
oarkan´isimli üyeden Alıntı
Merhaba,

23 dönümlük arazimde elazığ yöresine ait dünyaca ünlü boğazkere ve öküzgözü üzümü üretiyorum. Sorunumuz maddi yönden kaynaklanan sorunlar. Mesela bu yıl direklendirme yapmamız gerekiyordu ancak maddi imkansızlıklardan dolayı yapamadık. Ürettiğimiz malı şarap fabrikası ucuz bir fiyata almakta, bu konuyla ilgili olarak yurtdışına satış yapabilirmiyim yada sizlerin bu yönde ne gibi önerileri olur.

Bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Saygılarımla.

Sn, oarkan

İhracat yapabilirsiniz ancak bu konu üstelikte ihracat tecrübesi olmayan firmalar için biraz destek alınması gereken bir konu. Şayet alıcı bulmakta sorun yaşamıyorsanız bir ölçüde işiniz kolaylaşır. Ama alıcı piyasasına yabancı iseniz mutlaka Bu ürünle ilgili olarak İhracat piyasa araştırması ve analizi yaptırmak üzere bu alanda uzman bir danışmanlık firması ile görüşmeniz gerekir. İhracat piyasa araştırması ve analizi kapsamlı bir konudur. Ancak bu yolla ürününüze olan dış piyasa alıcı eğilimleri belirlenerek, talep alabilirsiniz.

Saygılarımla,
zbulam@hotmail.com
ZAFER BULAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 19:10
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design