Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-02-2008, 10:02   #7 (permalink)
Siyah
ziyaretçi
 
Mesajlar: n/a
Standart RE: Hangi Gümrük Müşavirlik Şirketi İyidir.


Yukarıda arkadaşlarında dediği gibi her firma işini doğru yapmak ister.Çünkü siz o firmanın hem müşterisisiniz hem de olası yanlışlarda müşavirlik firmasınında başını yakabilecek potansiyel tehlikesiniz..Bu yüzden hiç bir firma bilerek ve isteyerek bir soruna neden olabilecek hataları yapmaz..Yalnız şöyle bir sorun var ki bazı firmalar iş yoğunluğundan dolayı ne müşterisine yeteri kadar bilgi verebiliyor ne de gümrükte işlemler takip ederken tüm dosyalara aynı özeni gösterebiliyor..Bu yüzdendir ki bazen küçük bir firmayla çalışmak iyidir Çünkü karşınızda muhatap alacağınız 1 ya da 2 kişi vardır ve anında ona ulaşabilirsiniz..
Kendimde gümrük müşavirliği firmasında çalışıyorum ve küçük bir şirketiz ama uzmanlaştığımız 2 konu var ve bu 2 konu üzerindeki firmalara ağırlık veriyoruz yalnız şunu da belirtmek isterim ki diğer konularda bilgimiz yok değil yanlış anlaşılmasın ..
Müşavirlik firması ararken sizinle aynı sektördeki firmaların çalıştığı müşavirlik şiretlerine işlerinizi verebilirsiniz.Bununda + ve - leri var..
+ ları sektördeki diğer firmalar bu müşavirlik şirketleriyle çalıştığı için o firmanın işleyişini ve işlere verdiği önemi sektördeki firmalardan öğrenebilirsiniz..
- leri ise belki paranoya olacak ama rakibiniz mal getirdiğiniz ya da gönderdiğiniz firmayı öğrenebilir.
  Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
 
Şu Anki Saat: 16:54
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design