Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2009, 23:41   #3 (permalink)
artemisia
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Almanyadan gelen eşyalar!lütfen yardım edin!

Zafer Bey cevabınız için teşekkür ederim.
kusura bakmamanızı umarak başka bir soru daha sormak istiyorum, çünkü
kargo şirketini ve nelerin kargo şirketine ibraz edildiğini öğrenmek için aradığımda başka bir şok yaşadım.

alman posta servisi ile gönderilmiş ve bütün belgelere sadece "kıyafet" yazılmış. bunun yanında da hediye niyetine bavula kahve ve çayda koyulmuş. kullanılmamış kitaplarımı göndermişler, kulladıklarıma ihtiyacım olmadığını düşünmüşler!! ayrıca bütün eşyalarımı sığdıramadıklarından herşeyi göndermemişler!!! gerçekten trajı-komik bir hal aldı olay. gerçekten tamamen şaşırmış ve daha da paniklemiş durumdayım.

şu anda tam olarak paketlerde ne var bilmiyorum. hatırlamadıklarını söylüyorlar. bunun yanında belgelerde sadece kıyafet olduğu yazıyor (ki o da almanca. dil olayın dolayıda sorun yaşar mıyım) bu şartlar altında ibrazda sorun yaşayacağım seçeneklerim neler olabilir? bavullar ve koliler illaki açılır mı? (biraz saçma oldu farkındayım ama belki küçük bir umut )

bu durumda işlemlerin çok uzun süreceğinden benim için en iyi seçenek paketlerimin geri gönderilmesini beklemek mi olur? (geri döndğkten sonra belki birilerinden hava yolu ile getirmesini rica edebilirim :/ )
artemisia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 07:05
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design