Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2009, 23:30   #13 (permalink)
huseyin sancaktar
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: staj dosyası

Alıntı:
benboyleyim´isimli üyeden Alıntı
ilgilendiğin için tşkr ederim bende defteri doldurmaya başlamıştım ve dediğin gibi yapıyodum umarım benim notum da öle olur bide benim geçen dönem yaptıım stajda kabul olmadı 40 gün yapıcam :S
sn. benboyleyim

her hocanın kendine göre takıntıları vardır.bizim bölüm baskanımız stajla ilgili sorumlu kişiydi ve onun imzasından sonra kurula girerdi dosyalar (üniversiteden bahsediyorum.) Bölüm başkanın imzası varsa kurulda %99 geçer not verilir evrak geçerdi.Bizm bölüm başkanın takıntısı konudada verdiğim örnek üzerine ek olarak çalısılmıs faturaların örneklerini sunmaktı.Bu ince detayı yakalamıştım ve ben kendi dosyamı öyle düzenlemiştim.Sizin dosyanızdan sorumlu olan kişinin titizlikle üstünde durdugu konular mutlaka vardır.Elinize dosyalar verilip hadi babacım sen git bi staj yap gel defterinide doldur dememiştir.Mutlaka staj hakkında ufak tefek dikkat çekici özellik söylemiştir.Sizin hocanzın takıntılı oldugu konuya ağırlık verir ve istediği şekle benzer bi dosya götürürseniz kabul görmeyeceğini zannetmiyorum..

Saygılarımla
huseyin sancaktar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 01:43
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design