Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-08-2009, 03:28   #28 (permalink)
ugur_tr
Üye

Teşekkür: 3
8 Mesajda 8 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Mesleğe Dair....

karamete kardeşim bende senın gıbı bu meslek camiasının ıcıne girmek uzereyım unıversıte ogrencısıyım ve bu gune kadar bana hıc kımse tebrıkler dogru meslek demedı bunu senın soledıgın nedenlerın dısında bu meslegi ıcra edenlerın dogunlugunun hedefleyerek degılde raslantı uzerıne secmesıne baglıyorum sende goruceksın kı cogu musavır veya musavır yardımcısı unıversıtedeyken bu ısıhedeflememıs yanı ısteyerek degılde bırazdenk gelerek oldunugundandır elbette bu ısı severek yapan ınsanlarda tanıyorum ama cogunlugu bu meslekten sıkılmıs ınsanlar ancak ben bu gune kadar soylenenlere aldırıs etmedım cunku bu meslegı cok sevıyorum ve hedefım bu meslek benım elımden gelenı yapıcam kı lıseden de dıs tıcaret cıkıslıyım 5 senedır dıs tıcaret derslerı alıyorum ancak su 2 seyı ogrendım okuldakı teorı ıle şirkettekı pratık arasında alaka yok ve bu ıste asla ben herseyı ogrendım dıyemezsın bu arada stajımı daha yapmadım demıssın ama stajda cok sey bekleme derım ben 2 defa bı lıse bırde unıversıte de yaptım bana cok sey kattı ama hayal etıgım kadar olmamıstı...
ugur_tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 00:13
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design