Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-08-2009, 20:49   #35 (permalink)
sdt85
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Mesleğe Dair....

Alıntı:
ugur_tr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bence realist olmakla bı alakası yok sevmekle alakası var cunku ben bu ısın ne kadar zor oldunu bılıcek kadar bılgıye erısme fırsatım oldu kı yakın akrabam b karnelı ve kendımı bıldım bıle bu konularla ılgılenıyorum onun sayesınde sırketlerde bıcokkez calıstım evet bu ıs cok ama cok streslı bı ıs yok fırma malın bugun gecmesını ıster yok gumrukte sorun cıkar gıdermek ıcın ugrasırsınız saymakla bıtmıcek problemler ancak ben bu ısın bu yanını sevıyorum kosusturmaca pratıklık bılgı bıcok faktorun bır araya gelmesıyle ancak bu ıs yapılabılır ozellıkle sosyal olabılmek ınsanlarla ıletısım kurabılmekte guclu olmak ve sureklı arastırmak kendını guncellestırmek gereken bır meslek kı bende tam bu sekılde bır meslek ıstıyordum kı ortason dan mezun oldugun dan berı bu meslegı ıstıyorum hedefımı koydum ve bugun unıversıte 2.sınıf ogrencısıyım ve sadece stajda yapmadım ben ygmde ıs takıbı yaptım buroda AN6 AN7 AT1 AT2 gıbı guncel rapor duzenlemelerden tutunda ithalat dosyası kapamaya kadar ısler yaptım ve ben bu meslegın cok guzel ve dogru bır meslek olduguna ınanıyorum ıns. zaman gecer ve karne aldıgımdada bu sıteye gırerım ve ozamanda fıkırlerım degısmıcektır tesekkurler mtnckr goruslerınız ıcın cevabınıza katılıyorum ancak realıst olma konusu harıc
iyi gunler
bence ygm de yapılan stajlar cok kolay arkadaşım kücümseme olarak bakma sakın emek var ben de ygm yanında calışıyorum ama normal gümrükleme firmasında calıştığım zaman her işi yapıyordum ygm daha bi oturaklı daha bi sakin ama hataya mahal verilmiyecek bi alan .İnşallah karneni alırsın stajın bittimi üc yıllık zira benim bitti ama saçma bi maddeden dolayı bu sınava giremiyorum kahretsinki
sdt85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 01:42
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design