Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-08-2009, 15:25   #1 (permalink)
rifeza
ziyaretçi

Thumbs up Endonezyada Firma Kurmak

Merhabalar 2,5 sene önce Endonezyadan evlendim şuan ise Türkiyedeyim.Eşimle Endonezyaya tamamen yerleşmek niyetindeyim. Bilgi ve tecrübemizle orada kurulacak firmalara yardımcı olmak ve firmanın bir çalışanı olmak niyetindeyim. Ayrıntılar görüşülebilir. Danışmanlık hizmeti veren ve orada yaşayan, çevreyi bilen Türk arkadaşlar mevcuttur.

Endonezya’da iş kurmak isteyen girişimciler, ticareti sevenler ve ticari açılım yapmak isteyenler yada param var ama yatırım yapacak sektör yada yer bilmiyorum diyenler. Size yepyeni ticaret ve iş fırsatı sunuyoruz.ve Endonezya pazarından pay almayı teklif ediyoruz.
Endonezya 275 milyon kayıtlı 320 milyon kayıt dışı nüfusu ile dünyada en hızlı büyüyen 3. büyük ülkesidir. Türkiye ile dış ticaret ilişkisi de giderek büyümektedir.
Güney Doğu Asya’daki Endonezya bu bölgede çok büyük bir ticaret potansiyeline sahiptir.
Bu ülke yüzyıllar öncesinden beri hep ticaretcilerin geçiş yeri olmuştur ve şimdilerde bu adalar ülkesinde Türk yatırımcılar yok denilebilecek kadar az.
Sizde bizim rehberliğimizde bu büyük pastadan pay almak istemez misiniz?

HİZMETLER:
Hava alanında karşılama anından itibaren Endonezya’daki tüm ihtiyaçlarınızda yemek gezi yol tur tanıtım…vb yardımcı olacağız.
Tercümanlık Rehberlik ve Danışmanlık hizmetlerimizle hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz.

VIZE ISLEMLERI:
Endonezya için 3 aylık turist vizesi ile giriş yapabiliyorsunuz. Bu konuda da yardımcı oluyoruz. Bunun harici uzun süre kalmak için vize işlemleri çalışma izni şirket kurmak gibi işlemleriniz yapılır.
KONAKLAMA:
İstenilen ücret ve konforda konaklama yerleri ve rezervasyon yapıyoruz.

Gerekli araştırmalarınızı yaptığınızda sizde Asyadaki pazarı göreceksiniz.
  Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
Gösterilen 3 sayıda üye adlı kullanıcıya bu mesajı için teşekkr etti:
ocak17 (24-08-2009)

Şu Anki Saat: 07:48
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design