Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2009, 20:15   #16 (permalink)
mikrocx
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Çinden USB FLASH BELLEK

Arkadaşım mail adresi istemiş msjlar okursan mail adresleri siliniyor..buradan bilgi almaya çalışıcaz artık benim sorum .: 16 gb flash disk 19 tl ibaresi doğrumudur. yada toptan alımlarda mı öle? almak istediyimizde sizin tr deki bayinizmi var ordamı alıcaz yoksa siz çinden gönderimmi yapcaksanız eyer gönderim yapcaksanız gümrükle biizm ne kadar alakamız olcaktır yani hanig belgelere ihtiyacımız olcaktır vergiye tabi bi şirket bulmamız gerekecemi?eyer çinden gönderim yapcaksanız biizm elimize ulaştığında son fiyyatı ne kadar olur 100 adet gibi bi alımda. sadece flash disk satımımı yapıyorsunuz.spariş üzerine ithalat yapıyormusunuz örneğin ben çinde buluna 50 dolarlık bir telefonu sizden ithalat yapmanızı istedim ne kadara mal olur 100 adet alımda.yine aynı şekilde bizim gümrükle alakamız ne olcak .. ürün belge araştırmasını yine sizmi yapcaksınız? sizin elinizde bulun başka ürün var çinden ucuz olarak ithal edilmiş ürünler fiyatları ve listesine ulasabilrmiyiz.. SORULARI CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM TANER BALCI
mikrocx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 10:50
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design