Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-08-2009, 23:08   #3 (permalink)
irfanycs
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: 65 LİK MÜŞAVİRLER^^BİZ DAHA BUNAMADIK İSYANI^^

Yurtsever arkadaşım,ben Referans gazetesindeki haberi okuyunca derhal Ankaraya bilet aldım,atladım gittim.O gün dernek başkanı ve 100 e yakın 65 yaş üstü müşavirin Müsteşara gideceğini bildiğimden aynı gün bende orada oldum.Bir dilekçe yazdım,bu dilekçemde sizin bahsettiğiniz konularda yer alıyordu.Dilekçe ekine daha önce gümrüklerdeki kutularda karnesizlerin bulundurduğu boş imzalı beyannameleri ve AHL gümrüğünde çektiğim bir görüntüyü ekledim. Görüntüde karnesizlerin boş imzalı beyannameleri yazıcıdan geçirdikleri ve birinin bilgisayar başında şirketini aradığı,Müşavirin şifresini istediği ,aldığı şifreyi bir kağıda ve aynı anda sisteme girdiği şirket yetkilisine, şifre değişmiş benim haberim yok bir saattir blokeyi açamadığını söylediği yer alıyor.Bu belgelerin Müsteşara ulaşmasını sağladım.Umarım bu belgeden sonra 65 yaş üstü müşavirlerin hiçbir yakınması dikkate alınmaz.Eğer isterseniz bu görüntüyü size mail atabilirim.Saygılar.
irfanycs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 21:17
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design