Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-09-2009, 10:54   #1 (permalink)
cybercem
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Çinden işlemci ithalatında sorun yardım lütfen

slm arkadaslar ben ve 3 arkadasım evimizdeki bilgisayarların işlemcilerini degistirmek icin cinden işlemci siparis ettik.aldıgımız firma bir toptan satıcı.adamla msn de konusurken minimum 5 ürün almalısınız dedi.bizde 5 ürünü siparis ettik.sitenizden edindigim bilgilere göre adam 5 ürünüde ayrı adreslere ayrı kargolarla yollamasını eger bunu yapmazsa gümrüge takılacagını bir sürü vergi ödeyecegimizi anlattım.adam tamam sorun olmaz bizim icin falan dedi.sonra güven olmaz diye paranın yarısını simdi gonderirim yarısını 5. parcanın track numarasını aldıgımda gonderirim deyip anlasmıstık.adama paranın yarısını 2 hafta once gonderdim.bir kac gün onceye kadar tek tek gönderiyorum diyordu ne zaman 3. işlemciyi istedim adam birden dediki ben 5tanesini de senin adrese gonderdim dedi.yani bu 5 inide tek kargoyla gondermis.daha dogrusu ondan da süpheliyim.bana 59234258769 diye bir track numarası gonderdi.dedim ki mutlaka ama mutlaka tnt kargoyla gonder dedim.adam china post office ile gondermis!!!ve yukarıdaki track numarasını gonderdi.ayrıca adam 5 taneyi de sanırım gondermedi simdi diyor ki ikinci yarısınıda öde ürünler öyle gelcek diyor.ürünler nerde hangi ülkede diyorum türkiyede diyor.ptt nin yurtdısı takipten bakıyorum öyle bir ürün yok diyor.sizce ne yapmalıyım lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
cybercem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 03:00
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design