Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-09-2009, 12:50   #1 (permalink)
mustamae
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Question Baslangic olarak ptt kullanimi hakkinda.

Merhaba,forum ile tanismam dun oldu bir cok arkadasin dedigi gibi forum gercekten cok guzel olmus.Umarim hersey sizler icin cok daha guzel olur.

Benim ogrenmek istedigim,aslinda aklimda bir cok dusunce var ama simdilik ptt kullanarak 2 kg limitte Turkiyeden ailem bana küpe gonderse,altin yada gümüs degil,bu bizim bildigimiz 50 kurusluk yada bilemediniz 1-2-3 liralik küpelerden,ornegin 2-3 tane t-shirt ve 20-30 tane küpe koyup gonderdiler diyelim,elime sorunsuz gecer mi..Simdi belki alakasiz olacak yurtdisindan gelirken elektronik esyalarda falan belirli bir limit oldugu icin,direk aklima bu geliyor.Acaba diyorum küpe sayisi cok fazla olacagi icin sorun teskil edecek midir? Daha onceden yurtdisindan gelen yada yurtdisina gonderdigim mektuplar,paketler geldiginde yada karsi tarafa gittiginde kontrol amacli acilmis oluyordu.Bu yüzden sormak istedim.Yardimci olabilecek bir arkadas olursa memnun olurum.Tesekkurler.
mustamae isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 11:14
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design