Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-12-2009, 15:47   #1 (permalink)
china_granite
Üye

Teşekkür: 2
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart ÇİN MENŞELİ GRANİT HAKKINDA

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu güzel forum sitesinden ve siz değerli arkadaşların engin bilgi ve tecrübelerinden bizleri yararlandırdığınız için size teşekkür ederim. Konu açmadan önce arama butonuyla olsun konuları okuyarak olsun araştırdım ancak istediğim detayları bulamadım. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Mermer atölyem var, artan taleplerden ötürü çinden ebatlı, cilalı granit getirtmek istiyorum. Bu işi yapan bir iş arkadaşımdan gerekli üreticinin irtibat bilgilerini v.s aldım.( Fazla samimi olmadığımdan ötürü size soracağım detayları kendisinden öğrenemedim. ) Firmayla irtibata geçtim istediğim taş modelini belirttim ve fiyat aldım. İstediğim ürünün metrekare başına birim fiyatı 8.60 USD. Toplamda 430 metrekare - Brüt : 25.500 ton Net: 24.225 ton. Toplamda ürün bedeli 3.698 USD. Bu fiyat FOB fiyat olarak geçiyor sanırım. Benim sizden istediğim ürünün maliyetini çıkarabilmemde bana yardımcı olmanızdır. ( Ürünün Maliyetine Göre Karar Vereceğim ) Bu rakamın üzerine nakliye, sigorta, gümrük vergileri, damping, lokal masrafları v.s Gümrükten malı çıkarana kadar ne kadar maliyetim olacak yardımcı olurmusunuz? lütfen. Şimdiden siz değerli bilgilerinizi esirgemeyen arkadaşlara teşekkürler eder saygılar sunarım.
china_granite isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 09:49
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design