Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-02-2010, 19:27   #7 (permalink)
boommerr
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: CAS No.: 37971-36-1 izmirde bulabilen yok

Cmerih Bey
İsmim Hakan Uygun
Kimya ögrencisiyim,özel bir eğitim kurumundan dış ticaret eğitimi aldım şu an Çin deyim.İthal etmek istediğiniz ürün

Sağlık Bakanlıgı Temel Saglık Hizmetleri Müdürlüğünün
01 – 10 – 2009 Tarihinden İtibaren Halk Sağlığı Alanında Zararlılarla Mücadelede Biyosidal Amaçlı
Ruhsatlandırılması Yasaklanan Kimyasallar listesinde bulunmaktadır
01/10/2009 dan itibaren üretim ve ithalatı yasak üründür.Sadece stok durumundan dolayı kullanımını 1 yıl daha izin verilmiştir.

kullanım durumunuzu bilmiyorum halen ögrencı oldugum ıcın cahıllıgıme verın öyle hocalara felan sorma durumum yok kişisel yorumum sonucu yazıyorum.
sonucta yasalar bulundukları sartlardakı yorumlara gore uygunlanır
kısısel yorumum bu maddenın 29.fasılda değil 34.fasılda bakılması gerektıgı yonunde
yanı
sabun,diğer urunler ve katkı maddeleri ile ilgili tarıfe sorununuza cozum olcaktır.Cunku aynı madde madenciliktede kullanılmakta istenilen madde kullanılacagı yere uygun fasılda ıncelenır,cunku mesajınızda belırtmıssınız deterjan yapımında kullanacakmıssınız.
gümrük.gov.tr de
KİMYA SANAYİİ VE BUNA BAĞLI SANAYİİ ÜRÜNLERİ baglı bolumunde
34 Sabunlar, yüzey-aktif organik maddeler, yıkama müstahzarları,

yağlama müstahzarları, suni mumlar, müstahzar mumlar,

temizleme veya bakım müstahzarları, ışık temini için kullanılan her

türlü mumlar ve benzerleri, model yapmaya mahsus her türlü patlar,

"dişçi mumları" ve alçı esaslı dişçilik müstahzarları………acıklamalar bölumumdekı icerik sonucu bu yorumu yapıyorum,bu bölümdeki sabun ve değeri urunlerın katkı maddeleri,dezenfekte edici ve aşındırıcı edici,dolgu maddeleri veya ilaclar cumlesı beni ikna etti acıkcası.
sayın ilteris23 fosfonik asit grubu demişsinizdogru genel olarak değerlendirmenizde doğru ancak eğer sizin dediniğini gibi yorumlanacaksa yinede söyledınız fasıldan zıyade 2929.90.00.00.12 VIII. AMETALLERİN İNORGANİK ASİTLERİNİN ESTERLERİ VE TUZLARI VE BUNLARIN HALOJENLENMİŞ, SÜLFOLANMIŞ, NİTROLANMIŞ VEYA NİTROZOLANMIŞ TÜREVLERİ kapsamında değerlendirebileceği dusuncesındeyım

kısaca benım 3 yorumum var
2929.90.00.00.12 ve 34.01 ila 34.05ile baslayan fasılda değerlendirebilir
ayrıca 2931.00.99.90.69
duruyor
boommerr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 19:15
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design