Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-02-2010, 22:11   #120 (permalink)
müşavir
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
27 Mesajda 41 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ SINAVINA HAZIRLIK

bahsettiğiniz yoldan bizlerde çok önceleri geçtik. yılların getirdiği tecrübe şuki gümrük müşavirliği mesleğinin hakkını vererek yapan türkiyede 25 kişiyi geçmez.

herkes ticari boyutunu ön plana çıkarıp mesleki boyutuna fazla bakmıyorlar. imza atmayı müşavirlik sayıyorlar. dolayısıyla şunu açıkça bilmenizi isterim okulu bitirince A karneyi direk verdiklerini düşünün cebinize koydunuz. ertesi gün imza atacak posizyona geldiniz. imza atarmısınız.

hayır. neden. çünkü tecrübeniz yok. bilmediğiniz şeyler size korkutucu gelir ve karnenizi kaptırmaktan korkarsınız.

stajı hakkı ile yaparsanız bu süreci daha kısa tutarsınız.

staj yapılmasın demiyorum. benim tavsiyem 3 hak olayının kısıtlaması üzerine. gerçi stajı yapanlar 3 haktada karneyi cebine koyamazsa bu işi yapmasın derim.

A KARNE GÖZÜNÜZDE BÜYÜTÜLECEK BİR ŞEY DEĞİL. olsa nolur olmasa ne olur.

Siz işinizi çok iyi yapın kendinizi güncel tutun. mevzuatı günlük takip edin. Karneyi alırsınız.

Sektör geniş . Mevzut tüm yardımcı karnelilere A karne verselerde herkes ekmeğini yer.

KENDİNİZE DERT ETMEDEN YARIN SINAV OLACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞIN. VE SOĞUMAYIN.

BU İLK AÇILACAK SINAV BÜYÜK FIRSAT. MEVZUAT DEĞİŞMİŞ VE BANA GÖRE SORULAR EN ÇOK YENİ DEĞİŞİKLİKLERDEN GELECEK.

KANUNU YÖNETMELİĞİ YÖNETMELİK EKLERİNİ ÇOK İYİ ÖĞRENİN.

İYİ AKŞAMLAR!

BAŞARILAR! ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.
müşavir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 19:53
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design