Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-03-2010, 21:50   #3 (permalink)
CEYLINSEL
ziyaretçi

Standart Cevap: ticari miktar

cevap icin cok tskler,

kutuyu 1 adet olarak biberonu isteyen arkadasima yollayacagim oda diger kiz arkadaslarimin adresine tek tek gonderecek, herzaman kutu yolluyorum kizkardesime hic sorun yasamadik gumrukle ilgili,simdi benim gonderecegim biberonun 10 tanesi de ayni ben zaten customs declarations and dispatch note diye bir kagit veriyorlar , oraya kutunun icindekileri tek tek neyse kac adetse yazip oyle yolluyorum, simdi yine yazacagim 10 tane diye ama ayni urun diye sorun olurmu diye tereddut ettim kiz arkadasim Izmirde yasiyor sorun olursa Istanbula gidemez o yuzden hic gonderip onu bu zahmete sokmak istemem cunku astari yuzunden pahaliya gelecek 5 dolarlik biberon icin birsuru masraf cikarip onlari ugrastirmak istemem.bebegi olan bir bayan bunlarla ugrasacak zamani yok.iyice ogrenip oyle yollayayim diyorum,bu sefer kutu gumrukte sorun yasarsa bana geri donermi ,donerse ben en azindan urunleri iade edip parami magazadan geri alirim.

cok uzattim kusura bakmayin ama emin olmak istiyorum gondermeden once,acaba Istanbul gumrugunde nereye sorabilirim bu konuyu e-mail adreslerini bulma imkanim varmi.postanenin sitesine bir e-mail adresi bulup sordum bu konuyu fakat cevap gelmedi.

tekrar tesekkurler.
  Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 19:05
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design