Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-03-2010, 15:09   #7 (permalink)
Voodoo
Üye

Teşekkür: 0
11 Mesajda 11 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Avrupa Ülkelerine Zeytinyağ' ı İhracatı

Alıntı:
jimmyjazz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
anladım bu istenen kriterlere uygun olması gerekiyor tabi
markalaşma konusunda şu an öok yeni bir başlangıç, isim bulundu internet sitesi yapılıyor, marka ismimizi ve şişe tasarımımızı haftaya tescil ettireceğiz ...
hemen akabinde dtm ye ihracatcılar dernegine uye olacagız... ama bunlar gerçekleşirken biz bir yandan da müşterilerle iletişime geçelim istedik, sizin dediginiz gibi alibaba ya baktım ancak buyer sayısı yok denecek kadar az fransada ancak satıcı dünyada oldukça fazla. müşterilere ulaşmanın en iyi yolu nedir sizce? mail adreslerine tanıtım mailleri atmak? web sitesi açmak ve internet satış forumlarına adres bırakmak mı?
makalaşma sürecinizi bir kenara bırakırsak bence kendinize hedef pazar seçmelisiniz. mayıs ayında tayland'da gıda fuarı var. oraya ziyaretçi olarak katılıp pazarı analiz edebilirsiniz. uluslararası fuar olduğu için hem üreticileri hem alıcıları bir arada görme şansınız var. üstelik taylanda vize yok. gelirken tai masajı yaptırmayıda ihmal etmeyin ama)
Voodoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 01:32
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design