Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-05-2010, 18:37   #1 (permalink)
bilgiamacli
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 2 kere teşekkür edildi.
Question YAZILIM İTHALATI HAKKINDA BİLGİ

Arkadaşlar;

İngilterede çok uygun fiyata yazılım buldum...Şahıs firmam var.Kargo içinde ''commernal invoce '' diye bir kağıt cıktı ve orda 45 £ dolar yazıyordu..parayı banka havalesi ile transfer ediyorum 5 adet için toplam 180 £ gönderdiğim para...

5 adet sipariş verdiğimde kapıma kadar sorunsuz şekilde geldi...yazılım eski versiyon dur...
yani türkiye de ithal eden firması dispiritorü var ama onların stoklarında yok ..getirin dediğimde uğrasmıyorz vs vs dediler...malum yeni sürüm daha fazla para.ayrıca bu ürün içinde bayiliğim var...müşterilerim yeni sürüm istedklerinde zaten onlarda tedarik ediyorum.

şimdi bu üründen devamlı satabilceğim bir müşteri alt yapım var...kendim web tasarım üzerinde iş yapıyorum bu nedenle her müşterime gerekli.

şimdi sormak istediğim şu ....haftada 5 -10 adet satın almak istiyorum ve satmak ...

neler yapmam gerekli? gümrük öderim problem değil ama kapıma kadar sorunsuz geliyor?kendim ayrıca müracaat mı yapmam gerek....şuana kadar 5-6 kargo ile 30 adet aldım sorum teşkil etmedi..

saygılarımla
bilgiamacli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 05:41
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design