Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-05-2010, 04:56   #1 (permalink)
sayit
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Exclamation 25 yaşından büyük arac getirme acil.

iyi günler arkadaşlar sitenizde araştırdım ama tam bir bilgi edinemedim acil olarak yardımlarınıza ihtiyacım var ingiltere den bir araç getirtmek istiyorum getirecegim arac 1965 model ford mustang güçlü bi araç türkiyede bu aracı cok araştırdım ama yaptırmak için dahi hurdasını dahi bulmak mümkün deyil 1 tane var sadece oda 150 bin euro gibi ucuk fiyatlarda nese geçelim bu araçtan ingilterede ve amerikada buldum bir arkadaşım aracılıgıyla arkadaşım cifte vatandaş bu yıl sonu Türkiye ye dönmeyi planlıyolar gelirken kendisinden rica edip bu aracı getirmeyi planlıyorum aracı orda kendi üstüne alıcaklar ama aracı türkiyede kalıcı olarak nasıl getirtecekler ve getirdikleri zaman TR plakaya cevirip benim devralmam mümkünmü acaba bi kaç yerde 3 yaşından büyük arabaların getirilmesi imkansız diye duymuştum ama 25 yaş üstü araçlarda prosedür biraz daha hafifliyor diye duydum sizden bu konu hakkında beni bilgilendirmenizi rica ediyorum yardımlarınız ve bilgilendirdiginiz için şimdiden sizlere cok cok teşekür ederim.

Not:Hukuktan fazla anlamam lütfen hukuki terimleri fazla kullanmayınız
sayit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 12:48
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design