Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-05-2010, 09:18   #25 (permalink)
ruhungemisi
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: DROPSHİP SİSTEMİYLE TÜRKİYE'ye ÜRÜN SATMAK İSTİYORUM!!!

ben illegal işler yapan bir adam değilim ve legal olmayan bir iş yapmak da istemiyorum. yazdıklarımdan böyle bir hatırlatma ve açıklamalar yapma gereği neden duydunuz bilmiyorum. dropshipping de ciddi manada olması gereken nedir ? bir tedarikçi, bir sağlayıcı ve bir de müşteri .. tedarikçi ürünü yurtdışından yada içinden tedarik eder, gümrük vergisi, kdv, ötv, kargo gibi masrafları karşılar.. hatta anlaşmanın durumuna göre satış sonrası müşteri hizmetleri desteği bile sunar.. sağlayıcı da bir online mağaza ile tedarikçinin ürünlerini satış için müşteri bulur. online mağazasının reklamını yapar, kampanyalar düzenler bir şekilde müşteri çeker ve sipariş toplar.. sanal pos imkanlarından tutun da kargo anlaşmalarına varana kadar müşteriye cazip teklifler verebilmesi için zaten ticari bir işletme olması gerekecektir. ticaret siciline kayıt olmadan sanal pos da alamaz kargo ile de anlaşma yapamaz. eğer tedarikçi firmanın imkanlarından faydalanmak isterse şahıs yine anlaşma imzalayabilmesi için yine ticari bir işletme olması gerekecektir. önüne gelen sarı çizmeli mehmet ağayla da hiçbir tedarikçi anlaşma yapmaz, yapamaz.. kimse ticari etiketini bir çırpıda yırtıp atmaz, lekeletmek istemez..
ruhungemisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 17:02
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design