Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-05-2010, 15:36   #6 (permalink)
nail35
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Çin'den Getirtilen 5 Adet USB

Firmamız tarafından ithal etmek istediğiniz ürünleri ve üreticileri sizin için araştırır, elde ettiğimiz sonuçları ise rapor halinde size göndeririz. Ayrıca ithal etmek istediğiniz ürünün üreticileri ile temas kurar ve fiyat isteğinde bulunuruz ve eğer isterseniz sizin kendi markanızı da ürettirebiliriz hatta bayilik ve distribütörlük de alabilirisiniz.

Çin'e yapacağınız ticari, turistik ve iş ziyaretlerde, Çince-İngilizce, İngilizce-Çince, Çince-Türkçe, Türkçe-Çince tercümanlık ve rehberlik hizmeti verilir.

Üretim sürecinde üretilen malın güvenilirliğini istediğiniz kriterlere uyup uymadığını üretim esnasında kontrol ederiz. Gerekli görüldüğü takdirde üretim aşamasındaki numuneler rastgele seçilerek tarafınıza gönderilir. Teslim alımda ürünler son bir kez daha kontrol edilir ve işlem tamamlanır.Daha sonra container yüklemesi yapılırken yüklemeye tarafımız refakat eder ve yükleme kontrolleri yapılır. İstediğiniz ürünün istediğiniz özelliklerle tarafınıza teslimi sağlanır.Elektronik ürünlerin dünyadaki merkezi Shenzhen'de ikamet etmekteyiz.
nail35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 21:24
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design