Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2010, 22:12   #1 (permalink)
cemalhafizoglu
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
cemalhafizoglu - MSN üzeri Mesaj gönder cemalhafizoglu isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart ARABA İHALATI

MERHABALAR

ONCELİKLE BU SİTE KURUCULARINA TEŞEKUR EDERİM ELERİNİZE SAĞLIK DİYORUM.
İSMİM CEMAL RUSSYA DOĞUMLUYUM VE RUSSYADA 20 SENE OTURDUM RUSS VATANDAŞLIĞIM MEVCUTUR VE 5 SENEDİR TURKİYEDE BULUNUYORUM VE TC VATANDAŞLIGIM VAR VE TC VATANDAŞLA EVLİYİM EŞİMDE UKRAYNA VATANDAŞI HAMA İKİMİZDE TURKUZ SADECE BAN RUSSYADA EŞİM UKRAYNADA DOĞMUŞ BUYUMUŞUZ ŞUANDA İSTAMBULDA İKAMET EDİYORUM KESİN DONUŞ YAPTIM VE GURCİSTAN TİFLİSE İTALYAN AMERİKA CİN ARABALAR SATIŞI YAPAN ARKADAŞIM VAR VE BU ARABALAR İTALYA AMERİKA VE CİNDEN GURCİSTANA GETİRİLMİ HAMA NUMARALARI YOK BENİM SORUM ŞU
1.BENİM BU ARABADAN 1 TANE KENDİME ŞAHSİ OLARAK GUMRUK VEYA FAZLA HARC CIKMADAN ALIP TURKİYEYE GETİRMEM MUMKUNMU
2. BAN HARCSIZ GETİREMESEM BAŞKA TURLU KİMLERE MURACAT ETMEM GEREK Kİ BAN BU EVRAKLARLA UĞRAŞAMAM HAMA ARABAYI KENDİM GETİREBİLİRİM .
3.BANA BU EVRAKLARI HAZIRLAYIP ARABA TURK PLAKASINA SAHİP OLMASINA NEKADAR HARC CIKAR VE HİZMET BEDELİ SOYLEYECEK ARKADAŞLARIN DA YAZMASINI İSTERİM
4.BAN HEM RUSS NEM TC VATANDAŞI OLDUGUM İCİN HARCSIZ GETİRMEM İCİN VATANDAŞLIKTAN VAZ GECMEM GEREKTİĞİNİ ÖYRENDİM HAMA RUSSYA VE TURKİYE ARASINDA CİFTE VATANDAŞLIK ANAŞMASI OLDUGUNU BİLİYORUM BU BİLGİ ANAŞMASI OLMAYAN ULKELER İCİNMİ GECERLİ?.
5.ALMAK İSTEDİGİM ARABA X5 BMW VEYA AUDİA6 MODELER 2001 2002 2009 KADAR
6 ARABANIN HANGİ YAŞTA OLMASI KARLIDIR
CEVAPLARINIZICİN TEŞEKUR EDERİM ŞİMDİDEN NUMARAM 05416517509
cemalhafizoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 17:59
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design