Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2010, 14:18   #1 (permalink)
kalegsm1
Üye

Teşekkür: 2
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart japonya ihracat bilgisi

selam...japonyada yasiyorum...burada gida urunleri cok pahali... genelde cin filipinler tayvan avusturalyadan asya ulkelerinden aliniyor..

turkiyedeki hal fiatiyla buradaki market satis fiati yaklasik1\10 yani kiraz turkiyede 2 liraysa burada markette 20 lira minimum..dun karpuza baktim markette 30 lira yaziyordu.

.buraya nakliye zor ...ihracat tecrubesi olan..mali kaliteli dayanikli gida mallari icin isbirligi yapmak istiyorum.

.nasil yardim mesela.. bu is icin japonyada ithalat sirketi kurabilirim..arkadaslarim vasitasiyla japon komisyoncularla konusabilirim..ilerde mali direk aliciya satabilecek yer kiralayabilirim.. ingilizce japonya filipince ve cince bilen arkadaslarim var..lisan sorunumuz olmaz..

ben su an calismadigim icin bu konuyla 24 saat ilgilenirim..benim sermayem yok ama.. isbirligi yapacak guclu japon arkadas bulabilirim sanirim.. burada mali guzel paketlerde ve kaliteli istiyorlar..malin kimlik belgesi sertifikasi ve bilimum kagitlari hazir olmali bu konuda hassaslar.. **kalegsm**
kalegsm1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 23:03
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design