Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-06-2010, 00:42   #1 (permalink)
melsoy
Üye

Teşekkür: 1
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Çin'den saç düzleştirici ve saç maşası ithalatı

Merhaba..
sorumun yantını forumda çok araştırdım ancak benzer bir soru ya da yanıt alamadım yardımcı olursanız sevinirim..
Çinden elektrikli saç düzleştirici ve saç maşası ithal etmek istiyorum.öncelikle şahıs firması olarak bu ürünler getirtilebilir mi bunu öğremek istiyorum.
ürünlerin gtip kodlarını bir türlü bulamadım.bu ürünler için gereken izin ve belgeler nedir bana yazarsanız memnun olurum.
ayrıca ürün linkini de vereyim bir yardımı olursa..(yeni üye oldugum için link vermek yasak mı bilemiyorum yasaksa düzeltin lütfen)
teşekkürler...

lcd hair straightener(flat iron),luxurious hair straightener,hair iron ,hair tool - Detailed info for lcd hair straightener(flat iron),luxurious hair straightener,hair iron ,hair tool,hair straightener,lcd hair straightener(flat iron),luxurious hair

hair curler,hair curling iron,hair roll ,hair tang - Detailed info for hair curler,hair curling iron,hair roll ,hair tang,hair curler,hair curler,hair curling iron,hair roll ,hair tang, on Alibaba.com
melsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 04:54
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design