Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-07-2010, 08:56   #1 (permalink)
berf21
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart CE belgesi ve CE deklerasyonu

İyi günler yardımlarınız için teşekkür ederim...

Ben tekstil dikiş makinası için lamba getirmek istiyorum. Bu lambalar tabanından makinaya yapışıyor makina için tasarlanmış led lambalar. 220 volt elektriğe baglanıyor. Dışı plastik. Bu lambaları ve benzerlerini şu an ithal ediyorlar.

üretici firma 2 adet gümrük kodu verdi (9405409000 HS) birde dikiş makina yedek parça gümrük kodunu verdi (hatırlamıyorum) demekki bu malı makina yedek parçası diye ithal ediyorlar. sizce hangi gümrük koduyla geçmeli lamba diye geçerse bir iki meslektaşınız ce belgesi ce deklarasyonu lazım dediler.

Üretici firma ''EC declaration of Conformity'' belgesini gönderdi. gümrükçü bu ce belgesi birde ce deklarasyonu olacak tse istiyor diyor. firma böyle birşey yok diyor kimse istemedi şimdiye kadar diyor. tse aradım böyle bir belge yok diyor örneği yok. gümrükçü anlatıyor ama ondada örnek yok...

Lütfen bana yardım edin...makina yedek parça olarak geçirirsek sorun yok. hangi numarayla geçireceğiz..

Teşekkür ederim...
Eklenmiş Dosya
Dosya tipi: doc led light.doc (44,5 KB (Kilobyte), 21x kez indirilmiştir)
berf21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 23:42
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design