Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2010, 00:09   #6 (permalink)
irfanycs
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: KARNESİZLER SEBEPSİZ ZENGİNLEŞME NEDENİYLE TAZMİNATA MAHKUM OLACAK.

Arkadaşlar; Güm. Müş. derneğini İçişleri Bakanlığına şikayet ettik.Meğer bizim dernek korsanmış.100 yıldır hiçbir kaydı yok.Yasal değil. Bunun üzerine İçişleri harekete geçti.Derneği acil denetime aldı.Ancak başkan Cihangir Önger denetlemeye karşı çıkınca Valilikçe Beyoğlu Cumhuriyet Savcılığına dernek kanununa muhalefetten suç duyurusu yapıldı.Muhtemelen şuan yargılanıyor. Aynı zamanda bu yönetim Genel Kurul tarafından aklanmayıp haklarında dava açıldı. Yolsuzluk iddiası olduğundan toplu istifalar oldu. En şaşırtıcı ne biliyormusunuz; Bu Başkan Cihangir Önger yanında Tekin Halat isminde karnesiz kişiyi çalıştırıyor.Bu dernek nasıl olurda hakkımızı arar sorarım.Ben bunu Savcılık yeminli ifadesiyle ispatladım İst. Güm. Başmüdürü bu dilekçeme işlem yapmamakta direniyor. Kanuna göre Cihangir e ceza vermesi gerekir iken işlem yapmıyor.Kim nerede duruyor kim kimi ne sebeple himaye ediyor bilmeniz için yazdım.
irfanycs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 14:17
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design