Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-07-2010, 11:29   #1 (permalink)
drkozi
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Arkadaşımın getirdiği elektronik eşyalar

Merhabalar
Ebay'de Amerikada ki arkadaşımın adresini vererek alışveriş yapmıştım.
Arkadaışın gelirken yanında 2 iphone 1 fotoğraf makinası bir de camcorder getirdi.
ama gümrükten sadece bir iphone ve kendi kullandığı fotoğraf makinasını geçirebilmiş.
Ona o zaman makbuz vermişler yurtdışına çıkarken mallarınızı geri alıp sonra tekrar sokabilirsiniz diye. Bu işi vekaleten de yapabilirsiniz demişler. Biz yurtdışına çıkacak birini bulduk noterden vekaletimizi aldık. Çıkarken malları teslim etmemişler girerken alabilirsiniz demişler bu sefer gittiğinde. Sonra yurtdışından gelirken de bu malları size veremeyiz sadece sahibine verebiliriz. Vekaletname falan olmaz demişler. Ayrıca 3 adet makina burda kaldığı sürece günlük 3er tl kira parası ödeyeceksiniz demişler.
Şimdi öyle bi durum ki oradaki görevlilerin ne söylediği belli değil açıkası benim anladığım kadarıyla herkes kafasına göre takılıyor.
Bu işin nasıl olması gerektiğini bilen varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. 1 ağustos'ta düğünüm var ve fotoğraf makinasını sırf bu sebeple almıştım. Yetişmezse ayrıca fotoğrafçı masrafı da çıkacak.
Şimdiden teşekkürler.
drkozi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 20:13
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design