Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2010, 21:14   #11 (permalink)
2econdlife
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: RE: ÖNEMLİ İngiltereden İthal Oyun Yardım Lütfen

Alıntı:
srilanka´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar Zafer Bey,
Bugün kartviziti yaptırdığım firmayla görüştüm.Çinli çalışan arkadaş Ems ile yollamalarını söylediğim halde Tnt ile yollamıştı, ben ona o kadar çok Ems ile yollamasını tembihledim ki şimdi bu olay yüzünden çok suçlulandı Ben de Tnt ile görüştüğümü eğer 300 euro luk bir fiyatı gözden çıkarırlarsa kendilerine geri gönderileceğini söyledim.Onlar da hata onlarda olduğu için tekrar kartvizit yollamak istediklerini söylediler.Bu sefer Ems ile tabi

Ben de kapıya gelen Tnt görevlisine sizin dediğiniz gibi hiç bir yeri imzalamak istemediğimi ürünün de tekrar Çin'e gönderilmesini istemediğimi söyledim.Siz de kalsın ürün dedim.Ve gümrüğe takılmasının nedenini sordum.Görevli kargonun karayolu ile geldiği için gümrüğe tabi olduğunu ve herhangi başka bir ürün de olsa aynı şekilde gümrüğe tabi olacağını söyledi.Eğer uçakla gelmiş olsaydı direk gelebilirdi dedi görevli.

Böylece zaman kaybı harici bir kaybım olmadı Ama tecrübe edindim.Çok teşekkürler yardımınız için.Diğer sorun yaşayan arkadaşlara yol gösterir umarım.
uçakla gelirse sorun felan olmaz demişler yalan söylüyorlar.benim ürünüm faturası olduğu halde istanbul gümrüğünde takıldı,ankara esenboğa havalimanı gümrüğüne göndermişler,(ankarada ikamet ettiğim için)Bu nasıl bi iştirki faturası olan bir şeye Devlet el koyabiliyor..anlamış değilim yazıklar olsun diyorum sadece
2econdlife isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 13:04
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design