Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-08-2010, 17:04   #3 (permalink)
ugur_tr
Üye

Teşekkür: 3
8 Mesajda 8 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: dış ticaret okumayı istiorum okuyanLArın yardımcı oLmasını istiorum

Ben arkadaş kadar kötümser değilim ki yeni bu sene mezun oldum ve daha iş arama safasındayım eger dış ticareti seviyorsan evet ben masa basında ugrasmayı evrak takıp etmeyı sevıyorum dıyosan tercıh et derım çünkü ben bu mesleği liseye başlarken hedefledim hiç inancımı kaybetmedim hep daha iyi olmaya çalıştım şuan iş arıyorum iş olanakları elbette var dedim ya yetiştirmek önemli ingilizcen eger iyiyse korkma istediğin işi bulursun örnek vermek gerekirse gecenlerde bir şirketle görüştüm maaş gayet iyiydi ayrıca maaş harici egitiminiz için bütçe dahii ayırıyor ancak ingilizcem yeterli de kursa yazıldım şimdi demek istediğim gerçekten kendini yetiştirirsen hiç çekinme şöyle bak olaya etrafında gördüğün bütün uluslararası şirketlerin dış ticaret departmanları ve ayrıca dış ticaret aracıları yani müşavirlikleri var. Çalışma alanların oldukça geniş.
ugur_tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 15:19
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design