Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-10-2010, 15:02   #9 (permalink)
baris
Üye

Teşekkür: 3
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: ingiltere den video oyun - konsol ithalati vergi oranlari ( playstation xbox 360 )

valla siz baya bir bilgili ciktiniz bu alanda, bilsem daha once konusurdum sizinle

ticari anlamda dedikleriniz de haklisiniz, bnm hedefim sadece istanbul degil aslinda her hangi bir yer olabilir, turkiye de , ama benim icin isin yurt disindan cok ucuza ve garantili alma kisminda sikinti yok, cunku acik konusmak gerekirse, ingilterede bu isi dunya capinda yapan avrupanin en buyuk video oyun ve konsol distributorlerinden birinde bir suredir calisiyorum ve turkiye gelisen ve gitgide buyuyen bir piyasa, talep gitgide de articak, bunun farkinda oldugum icin, turkiye ye tasimak istiyorum bu isi, ama iste gumruk konusunda ve turkiye pazarinda bilgiye ihtiyacim var, pek kontagim yok turkiye de , bana burdan da yazabilirsiniz dilerseniz yada altenatif olarak ........................... adresim den de gonderebilirisiniz
baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 07:55
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design