Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-10-2010, 00:54   #15 (permalink)
Standart Cevap: ingiltere den video oyun - konsol ithalati vergi oranlari ( playstation xbox 360 )

Gokhan bey selamlar,

evet cihan beye gorusuyoruz,.. ama sanirim ufak bir yanlis anlasilma olmus soyleki, ben turkiye de daha oyun alip satmiyorum yada konsol.. sadece bu fikir asamasinda su an , turkiye ye oyun ve konsol getirme durumunda ki ithalat gumruk vergilerini ogrenmek icin yazisiyorduk..

ben ingiltere london da yasiyorum burdaki bir ingiliz firmasin da calisiyorum, basta avrupa olmak uzere tum dunya ya genel de toptan bazende parekende oyun distributorlugu yapiyoruz, bu isi cok toptan ve buyuk caota yapan bir firma.. bende orda calisan tek bir turk oldugum icin, turkiye pazarina verildim , cunku onlar turkiye ye pek girmemisler ( tabi turkce bilen de yok ) ben yeni 2-3 hafta once turkiye ye pazarini arastirmak icin verildim.. acikcasi biz de turkiye de konsol ve oyun satabilecegimiz yerler ariyoruz,.. avrupanin en buyuk distributorlerinden biri oldugumuz icin, hemen hemen hercesit oyun ve konsol vardir, fiyatlar da gayet iyidir, heleki turkiye dekilere gore..

isterseniz is email adresimi vereyim ordan yazisabiliriz ?

slmlar

BARIS