Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2010, 11:43   #2 (permalink)
cio_cio
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
41 Mesajda 52 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: 2200 dolar degerinde bilgisayar getirtmek?Kuralina iygun sekilde..

Valla pc mi alıcaksın sadece kasa mı?

Kutu biraz büyük gelecektir. Kargo ücretide fazla tutabilir.. Tabi firmanın ne şekilde gönderdiğini bilmiyorum.

Devlet postasıyla kayıtlı olarak gelirse daha iyi olur..

Tnt , Dhl , Ups biraz başını yorar tahminimce.. Masrafı çok oluyor..

Şimdi faturasını bir yere götür garanti muaf ben bunu anlamadım Nereye götürceksin ? Bana mı getirceksin ba agetirsen ben ufak beyaz kağıta yazayım muaf diye ama kimse inanmaz buna

Biraz eksik metin olmuş..

Ayrıca çok uzaktan ürün alıyorsun üründeki arıza riski oranıda yüksek..

Ben genelde ya işlemci ya ekran kartı alırım. Diğer parçalar tr de uygun sayılır..

Tabi senin keyfin sonucta kimsenin dediğini yapmak zorunda değilsin..

Faturayı ürünle beraber gönderiler önceden verirlermi oda biraz zor..

Gümrükçüyle çalışman iyi olur onlar hallediyor herşeyi tek anlamadıgım garanti muaf belgesini nasıl alacaksın

Amma velakin...

Garanti belgesi ile satılmak zorunda olan bir malın imalatının veya ithalatının yalnızca bir gerçek veya tüzel kişiliğin siparişi üzerine, özel olarak gerçekleştirilmesi durumunda;

satıcı ile tüketici arasında satış sonrası hizmetlerini de kapsayacak şekilde bu Yönetmelik hükümlerine uygun yazılı bir sözleşmenin bulunması kaydıyla ve ayrıca kendi ihtiyacında kullanılmak üzere yapılacak imalat veya ithalatlarda, garanti belgesi düzenleme zorunluluğu aranmaz.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanan (Hangi Şehir ise O Şehrin Bakanlığı) Garanti Muafiyet Belgesi almak sureti ile ithalat gerçekleştirilir.

Benden Bukadar gidişhatı burada açıklarsanız diğer forum üyeleride bundan faydalanmış olur..

Cihan ACAR
cio_cio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 10:23
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design