Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-10-2010, 21:51   #43 (permalink)
yıldız
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: DROPSHİP SİSTEMİYLE TÜRKİYE'ye ÜRÜN SATMAK İSTİYORUM!!!

Alıntı:
cio_cio´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Drop Türkiyede yasak bu da kulağınıza küpe olsun Vergi cezası yemeyin büyük firmalar gibi.

Hani Derlerya Bankadan 1 milyon çalan hapis yemez bakkaldan 1 ekmek çalan 1 sene hapis yer durumu olmasın..

Nasıl dropship Türkiye'de yasak? Bir defa yurtdışı tedarikçinizden aldığınız malı, yurtdışı müşteriye yollatınca burada kimsenin haberi olmaz.

Buradaki müşteriye yollatırsan gene kimsenin haberi olmaz... Giden paketler hem abd adresli oluyor ve sizin gerçek adınız yazmıyor. ebay kullanıcı adınız (nick) yazıyor...

Kim bunu anlayabilir ki?

Yasak diye birşey yok. Sadece göze batan çok yüksek miktar paraları Paypal üzerinden Türkiye'ye transfer ettiğinizde bankanız bir gün sorabilir bu paralar nereden, ne diye geliyor diye...Yurtdışında yaşayan arkadaşım borcunu yolluyor da dersin, bilmem ne de dersin. size kalmiş. Ben 2 ayda bir ortalama 1000 dolar transfer ediyorum, bir allahın kulu da sormadı...

Hee, yine de dikkat çekmek istemiyorsan başka kurnaz yolları da var bu işin. Ne de olsa Türküz.. Başka başka hesaplara da para çekebilirsin. Kimse anlayamaz bunu...
yıldız isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 13:49
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design