Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-11-2010, 15:42   #10 (permalink)
cio_cio
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
41 Mesajda 52 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Yurtdışından 150 euroyu geçmeyen elektronik eşyalar gümrüğe takılır mı?

Alıntı:
uttuf´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hızlı cevap için teşekkür ederim öncelikle,

Ürünün farklı versiyonlarının tr de olduğunu biliyorum ama onlar kindle ın tırnağı bile olamazlar bence ki fiyatları 500 küsurdan başlıyor, neyse sonuç olarak benim yapacağım bu işte sorun yok, belirtmem gerekir ki;

Kesinlikle ticaret amacım yok mühendis mantığıyla sordum soruyu Kalabalık bir ailem ve içinde 7 okuyan kişi olunca ve yakın çevrem de benden dolayı bu ürünü istediği için sordum istediğim kadar göndertebilir miyim diye, farklı isim farklı adres konusunda sorun yaşamam herhalde..VALLA ARKADAŞLARIN YADA AİLEN GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜNÜ BAĞLAMAZ. BUNU BİL BENCE

USPS sitesini fiyat için inceledim ve ulaştığım sonuç international postalarda TR yi seçince small flat rate box için gönderim ücreti 13.45 dolar diyorlar ki kutunun boyutları ve 1.8 kg lık ağırlık limiti fazlasıyla yeterli, aşağıdaki linkte var bu bilgiler de merak ettiğim doğru şekilde mi baktım, fiyatlandırma bu şekilde mi , yani farklı birşeyle karşılaşmasını istemiyorum kardeşimin.. 13 DOLARA KAYITLI POSTA OLUCAĞINI SANMIYORUM KAYITSIZ GİBİ GELDİ BANA SİZ EMİNSENİZ SORUN YOK

International Price Calculator

Siparişimi verdim kardeşime, bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim, hele ki posta fiyatı bu kadar uygunsa çok karlı bir iş yapmış olacağım.

Sizin isteğinize gelince bunu yapmak sizin dediğiniz gibi ticaret olmaz mı ) OLMAZ BANA 1 TANE LAZIM SADECE
Neden olmasın benim işim sanırım iki hafta içinde hallonmuş olur sorun çıkmazsa sizin ürünün linkini göndeririz o ordan alır ve gönderir, istanbuldaysanız sorun olmaz olmadı sizin adresinize gönderir, ama ilk önce sorunsuz halledebiliyor muyuz bende deneyelim bir, bu forum zaten artık sık kullanılanlarımda tekrar irtibat kurarız

Teşekkürler
BU ARADA BENDE Nook VAR KİNDLE DEN DAHA İYİ OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM GENELDE KARDEŞİM KULLANIYOR ASLINDA İPAD DE KULLANILABİLİR HEM TARAYICI VS DURUMUDA VAR. FİYAT FAZLA SADECE.
cio_cio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 09:58
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design