Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-11-2010, 16:25   #11 (permalink)
uttuf
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Yurtdışından 150 euroyu geçmeyen elektronik eşyalar gümrüğe takılır mı?

Kayıtlı ve kayıtsız posta hakkında bilgim yok açıkçası linki kopyalamıştım ama sanırım forum izin vermiyor,

pe.usps.com/text/Imm/tz_010.htm#ep1155422

başına "http://" yazıp bakabilirsiniz, bir de kayıtlı kayıtsızı açıklayabilir misiniz, hangisi daha mantıklıdır benim için, riskleri vs.

Bir de aklıma gelmişken paket içeriği , veya ürünlerden bahsederken postayla 3 item gönderilebilir diye bir şey var, peki bu aletin şarj aleti vs. iteem olarak mı sayılıyor?

Nook hakkında bilgim var yalnız fiyatı kindle dan daha pahalı olduğu gibi pili az gidiyor, boyut olarak büyük ekran kontrastı kindle a göre çok çok düşük ve ağır.. renkli dokunmatik ekran güzel ama benim aradığım uzun pil ömrü hafiflik kaliteli ekran ve dizayn

ipad ben de yazın getirtcem kardeşime ama ikisi çok çok farklı ürünler zaten amazonda kindle ın ürün sayfasına gidip en aşağıya bakarsanız kiindle ın CEO sunun röportajını inceleyebilrsiniz, ipad tamamen farklı bir klasman bence ki apple cıyımdır ben de tüm ürünlerini kullanmışlığım var, sahibim de birçoğuna ama farklı , kindle ın yerini tutabilecek alet yok her gün 2 saatten fazla yolculuk yapıyorsanız
uttuf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 17:47
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design