Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-03-2008, 15:04   #6 (permalink)
asiyan
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
11 Mesajda 18 kere teşekkür edildi
Standart RE: ÇİNDEN MAKİNE İTHAL EDECEĞİZ

Sayın Cemalban,

Bildiğiniz gibi ithalat ve ihracat uzun bir mevzuat yolculuğudur.

Benim temel felsefem ki kendi müşterileme de uyguladığım strateji, konuyla ilgili mevzuatları bilmeleri, aydınlanmaları ve o işin olup olmayacağını bu şekilde NET görebilmeleri ve fikir sahibi olmalarıdır.Kimisi merakı ölçüsünde anlayıp algılar ki işin gereği bu olması gerekir, kimileri de ne yaparsanız yapın ama işimi görün mantığına bürünür.

Bildiğiniz gibi gümrük camiasında birçok şeyler yaşanıyor ve mükellefler ne olduğunu ne bittiğini anlamadan kucak dolusu paralar harcıyorlar.

Benim amacım, burda bilgi vermektir. Forumun amacı da bu zaten. BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU. Mesleğimize yön veren mevzuat burda yer almayacak ta nerde yer alacak söyleyebilirmisiniz?

Bilgi çağında yaşıyoruz ve bilgiler elimizin altında. Sahada neler olur o ucu açık tabi ki. Ancak temel olan mevzuattır ve ben mükelleflerin ve/veya bu işe ilgi duyanların bilgilendirilmesi taraftayım. Hoşunuza gidip gitmeyeceği tarafı beni bağlamaz.

Benim tarzım bu ve bilgi veririm ve sonra işimi yaparım.

Şunu da açıklayayım, siteye üyeliğim yenidir ve PAYLAŞIM dışında bu siteden hiçbir beklentim yoktur. Zira mevcut iş sirkülasyonum bana yetip artmaktadır zaten. Ancak bir misyonum var ve bu misyonu burda uygulamama yönetim tarafından izin verilmezse gururla giderim ve her türlü platformda paylaşımlarımı yaparım.

Saygılarımla
asiyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 21:26
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design