Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-12-2010, 18:23   #1 (permalink)
bukiet
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Amerika'dan internet üzerinden alınacak ayakkabı

merhabalar,
ben 148$ lık bir ayakkabı almak istiyorum amerikadan. kargo options seçeneklerinde de aşağıdaki seçenekler var daha önce çinden aldığım 85$ lık ayakkabı sorunsuz bir şekilde elime ulaştı kargo ücreti olarak da 15$ vermiştim posta ile 2 haftada geldi. fakat şimdi alacağım ayakkabı 113 Euro ya denk geldiğinden acaba sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum. Hangi seçenek ile almalıyım sizce. Bir de şunu öğrenmek istiyorum bunun bir sınırı var mı yani ayda bir ya da 3 haftada bir ayakkabı alsam sorun teşkil eder mi. sürekli değil tabiki ama en azından doğru numaramı bulana kadar eğer gümrüğe takılırsa ne gibi belgeler elimde olmalı. tabi birde şu var ben istanbulda yaşıyorum fakat izmir gümrüğünde tanıdığım vasıtası ile daha kolay işlem yapılabileceğini düşünüyorum bir de herkes gümrükte kişinin insafına kalmış diyor fakat zaten 150 Euroyu geçmeyen bir mal için de para ödemem sanırım ya da ben mi yanılıyorum?.şimdiden teşekkürler.

•Standard Shipping (within 4-5 business days) - $0.00
•3-Business Day Shipping - $7.00
•USPS Priority Mail (3 or more business days) - $7.00
•2-Business Day Shipping - $15.00
•1-Business Day Shipping - $25.00
bukiet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 16:10
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design