Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2008, 01:49   #5 (permalink)
commer
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
19 Mesajda 37 kere teşekkür edildi
Standart RE: Almanyadan Ziraai Malzeme

Alıntı:
asiyan´isimli üyeden Alıntı
Evet mesleğe yeni başladım, tesbitiniz doğrudur. 1 senelik geçmişim vardır. Şevkimin ve heyecanımın kırılacağını düşünerek eleştirilenizden mahrum bırakmayınız.
Diğer kalemlere de bakacaktım fakat GTİP vermekte zorlandım. Arkadaşımız daha detaylı bir tanım yaparsa onları da bulur ve gerekli vergileri ve izinleri araştırırım.
Sadece gübre bile bakınız ne kadar afilli..Diğer kalemlere geçmek için soruyu soran arkadaşımızın detaylı bir eşya tanımı yapması yeterli olacaktır benim için.
"Zorlar başarılır, imkansızlar sadece biraz zaman alır"
Sayın asiyan,
Yerinizde olsaydım yol yakınken vazgeçerdim, Siz vazgeçin o zaman demeyin emekliliğime 3 ay kaldı.
Diğer kalemlere bakabilmeniz için soru soran arkadaşımızın eşya listesi çıkarması lazım fakat nedense bizde sorular kestirmeden sorulup net cevaplar isteniyor.genelde böyle bir durum söz konusu
Soru tam sorulmayınca verilen cevaplarda eksik veya yanlış cevaplanmış gibi bir izlenim uyandırıyor. Bu gibi durumlarda, en azından yanlış veya eksik cevaplamış durumuna düşmemek için sorunun net sorulmasını isteme hakkınız var. Bunu kullanmanızı tavsiye ederim.
Zor oyunu bozar , Zaman insanın en değerli hazinesidir israfa gelmez
commer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 18:42
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design