Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-01-2011, 17:23   #7 (permalink)
binyamin
Üye

Teşekkür: 1
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: iherb.com ile ilgili yeni başlayan bir sorun üzerine

Alıntı:
omnia´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
senede değildir o, tek seferdeki alışverişlerde 150 euro sınırı var vergi kapsamına girmemesi ve ticari mal huviyetine bürünmemesi için. sanırım yanlış anladınız.

ama benim sorularım galiba yanlış anlaşıldı. neyse, umarım bir bilen çıkar cevaplar.
yok arkadaşım benim ürünüm 30 dolardı ama dün takıldı dediğin sınır doğru ama hiçbir sebep sunmadan durduruolar anlatabiliyor muyum ? bunu değiştirmenin tek yolu var o da genel gümrük memurluğuna toplu fax çekmek :
Yeni bir mevzuat yok ki ya üstüne gitmemiz lazım diyorum arkadaşlar neden kimse bana inanmıyor. buraya fax çekin diyorum durumu belirttin. AHL gümrük müdürlüğüne bağlı dhl nin antreposunda çalışana iki tane devlete bağlı muayene memuru var onları şikayet eder tarzında fax çekin düşünsenize bin tane mail gelirse herbirisi başka şehirden başka numaradan fax gelirse ne olur. yasak bişi deil ki belirli sınırlar altında olduğu müddetçe burdan daha yetkili bir merci yok 0 312 306 89 95
binyamin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 07:55
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design