Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-01-2011, 00:41   #16 (permalink)
binyamin
Üye

Teşekkür: 1
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Dilekçe Örneği

GENEL GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ'NE
Türkiye deki yüksek fiyatları nedeniyle değeri 150 Euro yu geçmeyen içeriği tamamen doğal protein ve karbonhidrat
içeren gıda takviyelerini Amerika dan iherb.com ve bodybuilding.com dan sipariş eden amatör sporcularız.Uzun süredir bir
sıkıntı olmadan ürünlerimiz getirebiliyorduk fakat son iki haftadır ürünlerimizin nerdeyse hepsinin Atatürk Hava Limanı
gümrük müdürlüğü tarafından kargo firmalarının antreposunda bekletilmektedir özellikle DHL kargo firmasının antreposunda
bulunan 2 gümrük muayene memuru tarafından durdurulduğunu ve AHL gümrük müdürlüğünü aradığımızda bize çok sert bir tepki
ile karşılaştığımızı özellikle Gümrük müdürünün bizi azarlarca konuştuğunu belirtmek isteriz.Ürünlerimizin yasal olarak
almamızın yaptığımız araştırmalar sonucunda hakkımız olduğunu düşünüyoruz. Eğer yanılıyorsak AHL gümrük müdürlüğünün
neden böyle bir uygulamaya gittiği hakkında bilgilendirilmek istiyoruz.

Gereğinin yapılmasını arz ederiz

Dilekçe sahibi: B...... N...
İletişim Bilgileri
E-posta: b.......@gmail.com
Tel NO : 0 555........ 51

İmza

(göndereceğiniz Fax numarası:0312 306 89 96 veya 96) teyit etmek için gümrük muafiyetinden mesul olan gümrük muafiyet uzmanı nadire hanımın telefon numarası 0 312 306 89 78

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:16 ----------

Arkadaşlar burdan daha yüksek bir mevkii yok ve ben görüştüm detayları anlattım muafsınız dediler siz bize fax çekin biz gerekeni yaparız dediler daha fax çekemedim ama mail attım başbakanlığa bilgiedinme@gumruk.gov.tr ye dün 30 dolarlık bir ürünüm kaldı dedim. Lütfen sizde bu dilekçe örneğini paylaşın pazartesi 1000 tane fax ile şaşırtalım herkesi

Sanırım mailler bile işe yaradı baksana gümlediler Gümrükte rüşvet operasyonu: 20 gözaltı - Hürriyet Gündem
Zaten birde böyle birde olay oldu insanların güvenleri iyice azaldı onlara
binyamin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 01:24
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design