Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-01-2011, 13:53   #18 (permalink)
cio_cio
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
41 Mesajda 52 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: iherb.com ile ilgili yeni başlayan bir sorun üzerine

O iş öyle değil işte bu ürünleri türkiyede satıyorlar ne olurki demekle olmaz..

Boşunamı sahte ürünler var.

Nerden bilecekler ikinizin ürünlerinin aynı olduğunu ithalat firması numune alıp bakanlığa gönderip tahlil sonuçlarına göre onay alıyor.

Sizin elinizdeki ürünün orjinal olduğunu nasıl kanıtlayacaksınız? Fatura vs var diceksiniz sitesi var diceksiniz ama bunlar önemsiz rapor varmı elinizde ? İnsan sağlığına zararı yoktur vs diye t.c bakanlığından rapor aldınızmı? ALMADINIZ.

O halde ürün alamazsınız..

O ürünleri getiren firmalar birçok prosedürü yerine getirerek getiriyor.

Siz kol saati alır gibi besin takviyesi alabilceğinizi düşünüyorsunuz.

Dövme boyası markası shense bütün dünya kullanıyor türkiyede kullanan yüzlerce firma var.

Ama git al gelsin gümrüğe bakalım sana teslim edeceklermi vermiyorlar numune testi insan sağlığına zararı varmı diyorlar. Senin yanından bi adam ürünü geçirir elindeki numune kaydı ile sen azın açık bakarsın üstünede su içersin..

Benim Adım Hıdır Bildiğim Budur diye bir laf vardır bu kadar..

Birçok faks mesajı vs okudum çekin bakalım cevap ne gelecek bende merak ediyorum umarım ürünlerinizi alırsınız..

Ama şunu bilin bu denetimler insan sağlığını korumak içindir. Çok güvendiğiniz yerden bile sahte mal çıkabilir.

--------
sitenizle ilgili bilgiler aldım
information specific to our customers from turkey:

jan 2011 - unfortunately, due to new regulations by the turkish customs, they no longer allow individuals to import supplements directly. as a result, dhl and ups services are no longer available. please use international airmail. this service is limited to orders that have a value of $80.00 or less and weigh 3 pounds (1360 grams) or less, and may take up to 4 weeks to be delivered."

kısaca artık dhl ve ups türkiyeye kargo getirmiyor, sadece air mail ile kargo takibi olmadan 1360 gr ve kargo dahil 80$ lık siparişlerimiz 1-4 hafa içinde teslim edilebiliyor.

Hepinize geçmiş olsun air mail ile ürünleriniz %100 teslim edilmesi garantisi yoktur. Kaybolma şansı vardır takip edilmeyen kargo sistemidir.

Hepinize geçmiş olsun büyük ihtimal türkiyeden çok ürünm çeken vardı bu yüzden böyle birşey olduğunu düşünüyorum
cio_cio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 01:23
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design