Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2011, 08:31   #38 (permalink)
ALPOGAN
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: iherb.com ile ilgili yeni başlayan bir sorun üzerine

Bu haberi bugün okuyunca moralim alt üst oldu. Uzun süredir alışveriş yaptığım,sayesinde çok kaliteli ürünlere çok uygun fiyatlara ulaşarak, birçok hastalığı yendiğim siteyle Türkiye'nin alışveriş bağının kesilmesi beni çok üzdü ve öfkelendirdi.

''Nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz'' sorusunu kendime sormama yol açtı. Bu nasıl bir ülkedir böyle? Herşey yasak, herşey pahalı, herşey problemli..Bu yasağın kalkacağını sanmıyorum..Muhakkak eczacıların,ilaç firmalarının felan baskısı ile böyle bir karar alınmıştır..10 dolarlık şeyi, 30 dolara satıp vatandaşı kazıklamayı, vatanseverlik olarak belleyen zihniyetten ne beklenirki?

Benim bu ülkenin değişeceğine felan zerre kadar inancım yok...Bu yasaklar alıp başını gidecek...En pahalı kırmızı eti yemeyi, dünyanın en pahalı benzinini kullanmayı sürdüreceğiz..Ondan sonra sağlığımız için takviye satın almayı bile bize çok görecekler..

Anlayacağınız bu ülke değişmez, gelişmez..O yüzden ben değişmeliyim ve ülkeyi terk etmeliyim..İnsan gibi yaşayacağım özgür bir ülkeye gitmek istiyorum..Yeter artık..Bu olay bardağı taşıran son damla oldu. Vatandaşını her alanda kazıklamayı adet haline getirmiş devlet kamburunu sırtımda taşımak istemiyorum artık.. Arap ülkeleri bile bizden daha özgür..
ALPOGAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
Bu kullanıcı ALPOGAN adlı kullanıcıya bu mesajı için teşekkür etti:
alen07 (10-01-2011)

Şu Anki Saat: 07:16
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design