Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-03-2008, 17:19   #3 (permalink)
salimcemaktas
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: oyuncak ithalati-EN71'lerin sunumu

SEDA HANIM IYI GUNLER,
ONCELIKLE SITEYE YENI OLDUGUM ICIN BU MAILI GOREMEDIM , BEN CINDE YASIYORUM VE OYUNCAK IHRACATI ILE UGRASIYORUM , SU ANDA EN BUYUK SIKINTIM BILGIDINIZ UZERE TEST RAPORLARI , ANCAK TEST RAPORLARINI YAPMAK HIC DE DERT DEGIL VE YUKSEK MEBLALAR ODEMENIZE GEREK YOK , DTS YI VE GUMRUGU ISIM GEREGI SUREKLI TAKIP ETMEK ZORUNDAYIM , SU ANDA PDF DOSYALARINI DTS KABUL EDIYOR ANCAK EN ONEMLI HUSUS BU DOSYALARIN KOPYA OLMAMAMISI , YANI KESINLIKLE ORIGINAL RAPORUN TARATILMASINI SONRA PDF DOSYASINA CEVRILMESINI ISTIYORLAR , VE SU ANDA MART ITIBARI ILE YENI BIR RAPOR GUNDEME GELDI VE COK SIKINTI YARATACAK BIR RAPOR , RAPORUN ADI PHTALETTE DUYDUGUNUZU TAHMIN EDIYORUM , ANCAK COK BUYUK BIR SIKINTI VAR, BEN BURADA YASADIGIM ICIN , HER SEYI GOREBILIYORUM , RAPOR ALMAK DEDIGIM GIBI COK BUYUK BIR MEBLA DEGIL 150 $ CIVARINDAN BASLIYOR RAPORLAR AMA ASIL SIKINTI FABRIKANIN BUNU RAPORA UYGUN MATERIAL DEN MI YAPTIGINI ANLAMAK , SU ANDA DTS GELEN MALLARA BIR LABARATUARDA TEST UYGULAMIYOR ANCAK AVRUPA GUMRUK SISTEMINE GECILDIGI ZAMAN URUNLER PARAKENDE MAGAZALARDAN TOPLANACAK VE TEST EDILECEK , EGER RAPORA UYGUN DEGILSE FIRMALAR BUYUK CEZALAR ODEYECEK . SONUC OLARAK OYUNCAK ITHALATI COK AMA COK ZORLASIYOR , YAKINDA ROHS DA CIKARSA CIN OYUNCAK IHRACATINDA COK YAVASLAYACAKTIR
salimcemaktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 20:57
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design