Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-01-2011, 19:56   #1 (permalink)
react1ve
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart ebay ve çinden urun getırmek ıstıyrm bılgılernze ıhtycam war..

Oncelıkle merhabalar..Kendı aracım ıcın yurtdısından parca getırmek isterken Türkiye ile arasında dunyalar kadar fark oldugunu fark ettım..Ebay'dan urunlere baktım ve Aksaray'da 250 lıraya aldıgım farların sımdı al fıyatının 40 dolar oldugnu gordum..Fakat Turkıye'ye kargo bedelının 120 dolar oldugunu da gorunce bıraz sasırdım..Istedıgım urunlerın Turkıye'de olmaması benı yıne de Ebay'dan vazgecıremedi yuksek kargo bedellerıne ragmen..Bı arkadasım vasıtasıyla Cın'de arastırma yapmasını rıca ettım..Ordan buraya kargo daha uygun gelıyormus..Fakat benım merak ettıgım konu urunlerın hepsının 150 euro altında olmasına ve fatura ıle adresıme postalanacak olmasına ragmen gumruk muafıyetınden yararlanıp yararlanamayacagı?Cunku urunler yerden dızıme kadar gelen bır kutunun ıcınde..Yardımcı olması ıcın resım ve lınk paylasıyorum..Bılgısı olan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevınırım..Sımdıden tesekkurler.

NEW JDM Smoke Headlights Assembly For 96-98 HONDA CIVIC - eBay (item 330511816287 end time Dec-27-10 15:49:35 PST)
react1ve isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 07:54
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design