Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-03-2008, 14:50   #9 (permalink)
imza
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
11 Mesajda 19 kere teşekkür edildi
imza - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart RE: Almanyadan Ziraai Malzeme

Alıntı:
asiyan´isimli üyeden Alıntı
Sayın Commer,

Evet mesleğe yeni başladım, tesbitiniz doğrudur. 1 senelik geçmişim vardır. Şevkimin ve heyecanımın kırılacağını düşünerek eleştirilenizden mahrum bırakmayınız.

Diğer kalemlere de bakacaktım fakat GTİP vermekte zorlandım. Arkadaşımız daha detaylı bir tanım yaparsa onları da bulur ve gerekli vergileri ve izinleri araştırırım.

Sadece gübre bile bakınız ne kadar afilli..Diğer kalemlere geçmek için soruyu soran arkadaşımızın detaylı bir eşya tanımı yapması yeterli olacaktır benim için.

Bir de çok mesaj yazdığım için bugün oklar tarafıma yöneldi. Hava kötü dışarı çıkamadım, mevzuata vurdum kendimi Hafta içi zaten yoğun çalıştığım için giremiyorum nete.

Önerileriniz için teşekkür ederim

Saygılar

Aşiyan

"Zorlar başarılır, imkansızlar sadece biraz zaman alır"
merhaba güler hanım ( asiyan hanım)

öncelikle her türlü yardım ve mesajlarınız için tesekkür ederiz.Şunu bilmenizi isterim bu sitedeki amacımız doğru bilgiyi insanların anlayacağı şekilde özet olarak paylaşmak.Mesajınızda Bir de çok mesaj yazdığım için bugün oklar tarafıma yöneldi. demişsiniz.Sizi anlamakta zorlanıyorum desem yeridir.Çünkü size gumrukforum.com ailesi olarak daha hiç bir katkınız yokken moderatörlük önermiştim sırf sizin içindeki işe duyduğunuz heyecanınız için.

Bu düşüncenize okuyunca üzüldüm.

Bu platform insanların birbirleriyle kavga yada söz düellosu yaşadığı bir yer değildir ve olamazda .Amaç iletişim sadece.

Bundan sonraki hal ve hareketlerinize dikkat etmeniz dileğiyle.

saygılarımla
imza isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 14:18
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design